fbpx

Integrator

Burda International

Kluczowym i reprezentacyjnym punktem, każdej przestrzeni jest recepcja: w tym przypadku konieczne było zastosowanie głośnika z technologią sound shower (tzw. nagłośnienie kierunkowe), które w efekcie oddaje dźwięk w kierunku dolnym. Znajdując się w tej przestrzeni słyszmy muzykę, natomiast w przypadku odejścia – dźwięk jest niesłyszalny, co pozwala na lepszą wydajność pracy np. osób na recepcji, które często są narażone na wielogodzinne męczenie muzyczne bądź inne. Tutaj tego problemu nie ma. Dodatkowo piękny monitor 75-calowy UHD LFD Sony z zewnętrznym playerem Bright Sign. To dzięki niemu możliwe jest zarządzanie kontentem wyświetlanym na monitorze poprzez oprogramowanie – BrightAuthor.

Strategicznym elementem zawsze jest sala konferencyjna. Tutaj mieliśmy ich aż 7. W klimat architektury wnętrz idealnie wpasowały się zarekomendowane monitory Panasonic. Monitory LFD typu standalone – Panasonic: 3 x 48”, 2 x 55”, 1 x 65” (w 6 sal wyposażonych w LFD). 7 sal konferencyjnych wyposażonych w system rezerwacji sal Meetio (10” panel naścienny), skorelowany z identyfikacją wizualną klienta, a dodatkowo wspomaga intuicyjną obsługę i pozwala na właściwe zarządzanie spotkaniami oraz dostępnością ww. sal.

Strefa reklamy, wyposażona w monitor LFD Panasonic 55” na wózku jezdnym firmy Ravell. W przestrzeni LOUNGE zostały zarekomendowane głośniki ścienne Ecler Audeo 106: w trzech strefach oddzielnie zarządzanych poprzez ścienne panele Ecler VP Touch i panel z wyświetlaczem Ecler VP Screen, jak i obraz z monitora 55” i projektora NEC M403H. Ścienne nagłośnienie trzech stref sterowane 8-kanałową matrycą Ecler MIMO88SG, tworzy równomiernie nagłośnienie trzech niezależnych stref audio, dowolnie zarządzanych z paneli. To właśnie system wielostrefowy pozwala na rozmieszczenie w zdalnych lokalizacjach dodatkowych głośników. Dla każdej z nich (stref) istnieje możliwość wyboru niezależnego źródła dźwięku, regulowania głośności i wszelkich innych parametrów pracy urządzeń.

  • 3 piętra
  • 7 sal konferencyjnych
  • 14 dni pracy
  • 3 strefy audio
  • 8 paneli dotykowych
Klient
Zakres
Lokalizacja