fbpx

Integrator

ISS Facility Services Polska

W przestrzeni biurowej ISS mieliśmy 3 sale konferencyjne, które posiadają możliwość ich łączenia, co jest sporym udogodnieniem podczas dużych spotkań czy szkoleń. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone zostały w wysokiej klasy sprzęt i nagłośnienie, których dobór był spersonalizowany według projektu technicznego. 

W każdej z sal zainstalowano projektory legendarnej firmy Canon, które zostały odpowiednio dobrane pod każdą z sal, tak aby jakość wyświetlanego obrazu na ekranie projekcyjnym spełniała najwyższe standardy a przede wszystkim oczekiwania klienta. W jednej z sal został zamontowany monitor 65-calowy, dotykowy i3, by praca podczas szkoleń czy konferencji była interakcyjna, nowoczesna i bardziej wydajna. 

Na każdej z dostępnych powierzchni mamy do czynienia z nagłośnieniem sufitowym Ecler. Sale konferencyjne są przygotowane do ważnych konferencji czy spotkań – przede wszystkim dlatego, iż zastosowano nową technologię w postaci systemu bezprzewodowej prezentacji BARCO ClickShare CSE-200. Jest to często rekomendowane rozwiązanie dla małych oraz średnich sal konferencyjnych.

 

Cyfryzacja przestrzeni biurowych, możliwości sterowania i właściwego zarządzania konkretnymi płaszczyznami stają się już standardem.  Z uwagi na funkcjonalność – pozwalają na ergonomię i oszczędności. Sterowanie modułami takimi jak: audio, video, światłem i jego natężeniem oraz wbudowaniem czujników ruchu – za to wszystko odpowiada firma Crestron, której produkty pozwoliły nam na udoskonalenie sal i stworzenie prawdziwej przestrzeni smart office.

 

We wszystkich salach istnieje możliwość sterowania, jak również stworzenia z niej jednej wielkiej przestrzeni i w dowolnych konfiguracjach. Dodatkowo za pomocą tabletów, które znajdują się w salach, można sterować dźwiękiem, obrazem, natężeniem światła.

 

Prawie 40 metrowa Strefa Town Hall to serce firmy ISS. W tej szczególnej przestrzeni najważniejszym elementem jest 75-calowy monitor zgodnie z właściwościami Digital Signange firmy LG Electronics. Wyjątkowy i majestatyczny idealnie wpasował się w wewnętrzną architekturę całego biura. 

  • 711 m2
  • 3 łączone sale konferencyjne
  • 5 dni pracy
  • 1 network
  • 1 collaboration
Klient
Zakres
Lokalizacja