fbpx

Integrator

HORIZON

Zaprojektowanie systemu audio/video

Realizacja obejmowała zaprojektowanie przestrzeni i standardu wyposażenia, testy zaproponowanych rozwiązań i finalne wdrożenie.

 

Ponad 100 sal konferencyjnych podzielonych pod względem wielkości i modelu pracy

Różne rodzaje sal konferencyjnych:

  • Foucs Room
  • Meeting Room
  • Conference Room
  • Creative Space
  • Network Space

Przestrzenie podzielone są pod względem sposobu pracy, rozmiaru  i wykorzystanego sprzętu. W zależności od funkcjonalności do sal instalowane były monitory LFD, monitory dotykowe, projektory i wideokonferencje.

245m2 przestrzeni konferencyjnej z możliwością dostosowania do aktualnych potrzeb

Duża przestrzeń konferencyjna z możliwością wydzielenia oddzielnych sal spotkań dzięki zastosowaniu technologii VideoOverIP. Możliwość przesłania sygnału audio/video z dowolnego przyłącza na każdy zamontowany projektor bądź monitor na mobilnym wózku pozwala użytkownikom na dowolną aranżację, łączenie/rozłączanie stref i budowe aktualnie potrzebnej strefy do przeprowadzenia spotkania. Przestrzeń zaopatrzona jest w projektory Canon, nagłośnienie Cloud, monitory LG, system sterowania Crestron oraz nadajniki/odbiorniki VideoOverIP  i urządzenia do zarządzania obrazem Aten.

Piętro gości VIP z imponującą ścianą video w kształcie litery „L” i najmniejszej ramce dostępnej na rynku 0,44 mm.

Sala konferencyjna VIP wyposażona jest w jeden duży wyświetlacz. Wyświetlacz który jest fizyczną ścianą pomieszczenia. Na dwóch ścianach od podłogi do sufitu rozciąga się videowall – Ściana video w kształcie litery L. Całość zarządzana z tabletu zamkniętego w obudowie dającej możliwość indukcyjne ładowanie. Sprzęt który wykorzystaliśmy przy realizacji tego piętra to monitory LG, automatyka Crestron, nagłośnienie Ecler.

Realizacja 15 ścian wizyjnych z ponad 200 monitorów – 18×5, 4×3, 6×4, 2×2

Wykorzystanie w codziennej pracy rozwiązań typu videowall w dzisiejszych czasach daje dużo możliwości. Przestrzeń Horizon zamontowanych ma ich aż 15. Różnej wielkości ściany 6×4, 4×3 czy 2×2 zamontowane są po całym budynku. Sumarycznie, rożnego rodzaju ściany video złożone są z ponad 200 sztuk 55″ monitorów bezramkowych. Największa, najbardziej imponująca ściana złożona jest z 90 monitorów – 5 rzędów monitorów – 18 sztuk w każdym rzędzie. Dodajmy do tego lekkie zaokrąglenie i wysokość zamontowania na ponad 2,5 metra od podłogi. Prawdziwe kosmiczne centrum dowodzenia.

  • 14 Ściany video
  • 96 Największa ściana video (ilość monitorów)
  • 16 Projektowanie (miesiące)
  • 300 Ilość monitorów LFD
  • 130 Ilość sal konferencyjnych
Klient
Zakres
Lokalizacja