fbpx

Integrator

Lingaro

Następnie urządziliśmy około 30 sal konferencyjnych wyposażonych w monitory i przyłącza (mediaporty) Bachmann. Jedna z nich dodatkowo uzbrojona w projektor Canon LV-HD420 i elektryczny ekran Kauber.

Część z sal wyposażyliśmy w interaktywne flipcharty Smart Kapp. 42” na wózku jezdnym oraz 84” zawieszone na ścianach.
Smart Kapp dysponuje indywidualnym kodem QR. Po zeskanowaniu go telefonem, treść wyświetlana na flipcharcie zostaje zapisana w telefonie. Nie trzeba robić zdjęć notatek. Co więcej z poziomu aplikacji możemy wysłać zaproszenie e-mail do większej ilości osób, które po kliknięciu w link pobiorą te same treści na swoje urządzenia.

Na korytarzach zamontowaliśmy system Digital Signage – w całym biurze zainstalowanych jest osiem monitorów LG 55” które sparowane są z playerami BrightSign.

Z kolei Chillout Room zawiera monitor LG 65”, głośniki sufitowe Ecler IC6 oraz Ecler eWamp-BT – miniaturowy player i wzmacniacz podtynkowy. Urządzenie to obsługuje: wbudowane radio FM, kartę SD, BT oraz USB i wejście jack pozwalające na podłączanie dodatkowych urządzeń takich jak np. monitor.

Cotygodniowe spotkania zespołu w open space obsługują projektor CANON LX-MU 500, elektryczny ekran Kauber, nagłośnienie Ecler, zestaw wideokonferencyjny Rocware C9 i zestaw mikrofonowy. Całość zawiadywana jest za pomocą systemu sterowania Crestron.

Okno na Manillę – to projekt uruchomiony za pomocą specjalnie zaprogramowanego terminala wideokonferencyjnego, który został wysłany na Filipiny. Za każdym razem, kiedy ktoś się z nim łączy odbiera on połączenie niezależnie od tego, czy po drugiej stronie ktoś jest. To dzięki temu biura w Polsce i Filipinach są o wiele bliżej siebie niż determinująca to geografia. Terminale działają tak samo w obie strony.

Więcej o tej instalacji tutaj.

  • 2 Czas pracy (tyg.)
  • 6 Czas projektowania (miesiące)
  • 8 Digital Signage
  • 30 Sale konferencyjne
  • 2800 m2 powierzchni biurowej
Klient
Zakres
Lokalizacja