fbpx

Integrator

Smurfit Kappa

Zakres instalacji obejmował dwie małe sale konferencyjne i dużą salę spotkań zarządu.

Małe sale konferencyjne wyposażone zostały w profesjonalne monitory LG – LFD (Large Format Display). Urządzenia te charakteryzują się bezawaryjną pracą, gwarancją ciągłej pracy minimum 16h dziennie i rozdzielczości 4K (3840×2160). Pomieszczenia posiadają zestawy wideokonferencyjne Yealink A30 w postaci soundbara z wbudowaną kamerą (ten model posiada dwie wbudowane kamery) i dotykowy panel służący do nawiązywania połączeń wideokonferencyjnych (MTR). Całość uzupełnia system bezprzewodowego przesyłania obrazu i dźwięku Yealink WPP20. Nad porządkiem pracy w salach konferencyjnych czuwa system rezerwacji sal konferencyjnych Yealink RoomPanel, zainstalowany przed wejściem do pomieszczeń.

Sala zarządu posiada dwa wyświetlacze, główny, imponujący 98” profesjonalny monitor LG, drugi wyświetlacz to, dotykowy monitor z możliwością ustawienia pracy w pionie bądź poziomie – LG One:Quick Flex. System wideokonferencyjny który został zainstalowany w sali składa się z wysokiej klasy kamery PTZ Yealink UVC86, system bezprzewodowego przesyłąnia obrazu i dźwięku, panel dotykowy z zainstalowanym klientem Microsoft Teams. Mikrofon podpięty do zestawu to zainstalowany w suficie – Shure MXA920, jest urządzeniem dla wymagających klientów dla których liczy się komfort pracy i bezawaryjność. Nagłośnienie sufitowe w postaci głośników sufitowych marki Audac.
Sala zarządu jest w pełni zautomatyzowana. Dostarczony przez nas system audio/video możemy sterować z dotykowego panelu – zmiana źródła, poziom głośności, oświetlanie – wszystkimi funkcjami możemy sterować oddzielnie bądź wybrać, wcześniej zaprogramowaną przez nas, jedną ze scen. Za sterowanie i zarządzanie sygnałem video odpowiadają produkty Aten.

  • 3 Sala konferencyjna
  • 98" Największy monitor
  • 6 Głośniki
  • 3 System rezerwacji
Klient
Zakres
Lokalizacja