fbpx

Integrator

DSV

Zaprojektowanie, wypracowanie standardu Audio/Video i późniejsze wdrożenie. 

W biurowcu DSV do zagospodarowania mieliśmy ponad 140 sal konferencyjnych, które różniły się od siebie wielkością i sposobem pracy. Podstawowe sale konferencyjne wyposażone zostały w monitory LG przystosowane do ciągłej pracy 16h na dobę, nad automatyką czuwają klawiatury przyciskowe z procesorem sterującym marki Neets, wszystkie sale konferencyjne objęte są systemem rezerwacji sal Evoko Liso.

 

Drugim rodzajem sal konferencyjnych są przestrzenie w których za wyświetlanie treści odpowiadają projektory o ultrakrótkiej projekcji marki NEC. Sale z projekcją posiadają zewnętrzne jednostki systemu sterowania a za fizyczne zarządzanie odpowiadają 10 calowe panele dotykowe Neets zainstalowane na stołach.

 

Ostatnie piętro dedykowane jest kadrze menadżerskiej, i co za tym idzie z lekko podniesionym standardem. Za wyświetlanie obrazu odpowiadają monitory LG w rozmiarach od 43” do 75” cali i projektory NEC – dobór odpowiednich wyświetlaczy charakteryzowała wielkość pomieszczenia. Wszystkie sale konferencyjne na tym piętrze wyposażone są w dotykowe panel 4”-10”/

Podobnie jak w poprzednich przestrzeniach sale włączone są w system rezerwacji sal EVOKO.

 

Przestrzeń audytorium, przystosowana do dużych spotkań i różnego rodzaju eventów. Obraz w tej przestrzeni oddaliśmy w ręce projektora NEC, o dużej jasność i technologii laserowej. Strefa eventowa posiada dużą ilość przyłączy, co przekłada się na uniwersalność pomieszczenia i elastyczność w dostosowaniu infrastruktury. Nad porządkiem w wyświetlaniu sygnału Video czuwa matryca video Aten, nagłośnienie zrealizowane przy pomocy hiszpańskiego producenta sprzętu audio Ecler.

 

System Digital Signage zainstalowany w biurowcu składa się z ponad 40 monitorów z możliwością pracy 24h/dobę. Zainstalowane monitory LG wykorzystują swój natywny system Digital Signage – SuperSign.

  • 12 Czas projektowania (mies)
  • 40 Wykonanie (dni)
  • 6 Piętra
  • 140 Sale konferencyjne
Klient
Zakres
Lokalizacja